Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Začátečnická ochrana v T4.2

V Travianu existuje začátečnická ochrana, což znamená, že na vás určitou dobu po aktivování účtu nemůže nikdo zaútočit. Tato doba se pohybuje v rozmezí 3-14 dní na normálních serverech a 1-3 dny na speed serverech. Záleží na tom, jak dlouho po začátku serveru si aktivujete účet.

Délka trvání vaší začátečnické ochrany je napsána i v úvodní automatické zprávě, kterou dostanete po aktivaci účtu.

Dobu ochrany si můžete také sami spočítat podle následující formule:
√(doba_běhu_serveru_v_době_vaší_registrace), přičemž na normálním serveru jsou minimum 3 dny a maximum 14 dní, na speed serveru je minimum 1 den a maximum 3 dny.

Nezapomeňte ale, že o svou začátečnickou ochranu přijdete, pokud před jejím koncem zaútočíte na jiného hráče. Útočením na oázy nebo natarské vesnice o ochranu nepřijdete. Pokud budete chtít zaútočit na jiného hráče, objeví se vám informativní okno, které vás upozorní, že o ochranu přijdete, pokud zaútočíte na jiného hráče.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne