Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 07: Útok na oázu

Otevři mapu, najdi ve svém okolí nějakou neobsazenou oázu a vylup ji. Pokud budou v oáze nějaká zvířata, dej hrdinovi do batůžku klece, do kterých místo boje pochytá zvířata a přinese je domů.

Úkol

  • Klikni na mapě na volnou oázu a zaútoč na ni

Odměna

2 základní vojáci


Návod

Nejdříve musíte hrdinovi dát do výbavy klece, aby nebojoval se zvířaty (ale chytal je), které v oáze mohou být nebo se během útoku objevit. Klece hrdinovi přidělíte stejně jako jste to dělali s bylinkovými mastmi v úkolu Tutoriál - Úkol 13: Uzdrav hrdinu. Pouze stím rozdílem, že vpravo od nohou hrdiny nemůžete mít bylinné masti, ale klece.

Potom, co hrdinu vybavíte klecmi, tak klikněte v horním menu na Mapa. Po kliknutí se vám zobrazí mapa vašeho okolí. Na této mapě si vyberte jednu oázu (níže na obrázku označeny červeným rámečkem):

Mapa


Poznámka: Vybírejte z oáz, které jsou označeny kolečkem se zeleným okrajem (vlastní je příroda). Oázy s kolečkem s červeným okrajem zmenají, že je vlastní nějaký hráč.

Na vybranou oázu klikněte dvojklikem. Po kliknutí se vám zobrazí takové to okno:

Volná oáza


Vpravo vidíte jaký bonus má oáza, kolik zvířat je v oáze a poslední hlášení (pokud jste na tuto oázu už útočili). Ale nás zajímá odkaz "Vyloupit vonou oázu", který je pod obrázkem oázy. Na tento odkaz klikněte. Po kliknutí na následující stránce napište číslo "1" do kolonky u hrdiny  a vyberte možnost "Útok: Loupež":

Výběr jednotek


Tuto volbu potvrďtě tlačítkem
Tlačítko odeslat. Na následující stránce zkontrolujte, jestli máte 1 u hrdiny (poslední sloupec) a u ostatních jednotek 0. Pokud ne, tak musíte předchozí kroky udělat znova. V případě, že všechno je v pořádku, tak klikněte na tlačítko Tlačítko potvrdit. Tímto útok definitivně odešlete. Na shromaždišti uvidíte, jak váš hrdina putuje k cíly:

Shromaždiště


Poznámka: Pokud byste si útok rozmysleli,tak prvních 90 sekund po odeslání útoku, loupeže nebo podpory, můžete tento pohyb zrušit pomoci tlačítka Tlačítko zrušit.

Úkol se splní po proběhnutí boje ve vybrané oáze.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne