Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tutoriál - Úkol 03: Postav dřevorubce

K výstavbě své vesnice, trénování vojáků a celkovému růstu budeš potřebovat velmi mnoho surovin. Začni zvyšováním své produkce surovin - postav dřevorubce!

Úkol

  • Klikni na pole s lesem
  • Zadej stavbu dřevorubce na úroveň 1

Odměna

Dřevorubec na úroveň 1 okamžitě dokončen


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení surovinových polí Surovinové pole (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce se surovinovými poli). Na obrazovce se surovinovými poli si vyberete jedno ze čtyř pozic, kde můžete stavět dřevorubce:

Dřevorubci


Po kliknutí se vám následně otevře stránka s informacemi o stavbě dřevorubce. Zde kliknete na tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 1. Po kliknutí se Vám pod surovinovými poli zobrazí čas, kdy bude dřevorubec dostavěné s odpočtem do ukončení stavby:

Stavební fronta s dřevorubcem


Úkol splníte tím, že dřevorubce dáte stavět. Odměna je okamžité ukončení stavby, takže si nezapomeňte hned vyzvednout odměnu.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne