Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Svět - Úkol 03: Hlavní budova 3

Vyšší úroveň hlavní budovy ti umožní stavbu nových budov a navíc zrychlí dobu stavby všech budov i surovinových polí. Rychlejší stavba se ale vyplatí teprve když produkuješ dostatek surovin.

Úkol

  • Postav hlavní budovu na úroveň 3

Odměna

Dřevo 170 Hlína 100 Železo 130 Obilí 70


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně klikněte na hlavní budovu, která je uprostřed vesnice:

Výběr Hlavní budovy


Po kliknutí na hlavní budovu se Vám otevře stránka s možností rozšířit budovu na další úroveň. Po otevření této stránky stisknete tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 2:

Rozšíření Hlavní budovy


Po dokončení stavby 2. úrovně hlavní budovy musíte udělat totéž pro postavení 3. úrovně hlavní budovy. Pouze stím rozdílem, že na stránce s možností rozšířit budovu na další úroveň, budete muset stisknout tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 3.

Poznámka: Pokud máte aktivní Plus účet a nemáte ve vyčkávací smyčce další budovu, tak stavbu 3. úrovně hlavní budovy můžete zadat už během stavby 2. úrovně hlavní budovy.

Úkol se splní až bude postavená 3. úroveň hlavní budovy.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne