Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

06. Uhýbání jednotek

Uhýbání jednotek je bezplatná funkce Bonifácova klubu. Může být nastavena pouze pro hlavní vesnici. Pokud je uhýbání aktivováno a na hlavní vesnici přichází útok, jednotky opustí vesnici a vrátí se po 180 vteřinách.

Aktivace uhýbání se provádí ve shromaždišti. Na záložce "uhýbání" (na ukázce níže "Gold club”) je nutné zaškrtnout volbu "Aktivovat uhýbání jednotek pro hlavní vesnici" a kliknout na tlačítko "uložit".

evasion

 

Při aktivovaném uhýbání jednotek opustí vesnici v momentě útoku a vrátí se 180 vteřin po něm. Uhnutí proběhne pouze v případě, že se během 10 vteřin před dopadem útoku do vesnice nevrátily žádné vlastní jednotky, s výjimkou těch, které se vracejí z uhýbání. Pokud se nějaké jednotky během těch 10 vteřin vrátí, neuhne ani armáda, která už ve vesnici byla delší dobu. Uhýbání se dále nevztahuje na jednotky, které jsou ve vesnici jako podpora, funguje pouze na jednotky v dané vesnici vytrénované (případně včetně hrdiny).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne