Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Jaký je postup při převodu zlatek?

Převádět můžete pouze zakoupené zlatky. Ty, které jste získali jiným způsobem (od Bonifáce, výměnou za stříbrné, za pozvání nového hráče), převést nejdou. Kromě toho můžete převádět zlatky pouze mezi servery jedné domény (tzn. zlaté z .cz serveru převedete pouze na jiný .cz server).

Pokud chcete převést zlatky ještě před koncem serveru, musíte smazat účet. Tam, kde zadáváte mazání účtu, je napsáno, kolik zlatek budete moct po smazání účtu převést. Rušení účtu trvá 72 hodin a po jejich uplynutí vám na registrační e-mail přijde odkaz k převodu.

Pokud jste měli nějaké zbylé zlatky při konci serveru, také dostanete zprávou ve hře i e-mailem odkaz na převod zlatek.

Tento e-mail obsahuje odkaz, který slouží k převodu zlatých. Když na něj kliknete, uvidíte, že musíte udělat dvě věci: zadat jméno účtu, na který chcete zlatky převést a vybrat server.

Po potvrzení převodu na daný server a nick dostane příjemce zprávu, ve které má možnost zlatky přijmout či odmítnout. Pokud zprávu smaže před dokončením převodu, odkaz se znefunkční.

Odkaz na převod zlatek, který dostanete, má neomezenou platnost - až do doby, kdy příjemce zlatek potvrdí převod ve zprávě nebo zprávu smaže. Znamená to tedy, že po konci serveru nemusíte zlaté převádět okamžitě, ale můžete klidně počkat na restart téhož serveru, nebo si odkaz uložit pro použití třeba za rok.

Pokud máte problémy s převodem zlatek, kontaktujte prosím plus@travian.cz a nezapomeňte poskytnout co nejvíce informací.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne