Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Můžu převést své (zbývající) zlatky?

Můžete převést zlaté pouze pokud jste si je alespoň jednou zakoupili. Není možné převést zlatky získané těmito způsoby:

  • zlatky získané za splnění úkolů od Bonifáce
  • stříbrné převedené na zlaté
  • zlatky vydělané pozváním jiného hráče do hry

Jako první se vždy spotřebovávají zlatky získané zdarma. To znamená, že pokud dostanete 35 zlatek od Bonifáce, koupíte si 100 zlatek a utratíte jich 50, budete si moct po smazání účtu převést 85 zlatek, protože zlaté od Bonifáce se utratí jako první.
Na druhou stranu, pokud dostanete 35 zlatek, koupíte si 30 zlatek a utratíte jich 30, tak po smazání účtu budete moct převést pouze těch 30 zlatek, které jste si koupili.

Po smazání účtu (to znamená v době, kdy už se na účet nemůžete přihlásit) dostanete e-mail s instrukcemi a s odkazem na převod. Odkaz bude poslán na registrační e-mail účtu. Nezapomínejte, že zlaté se dají převádět pouze mezi servery na stejné doméně (tedy např. .cz). S převodem zlatých na jiné domény vám nemůžeme nijak pomoct.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne