Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Obchod - Úkol 11: Mlýn

Mlýn zvyšuje produkci všech tvých obilných polí. Ale aby se vyplatil, musíš mít nejdříve dostatečnou základní produkci.

Úkol

  • Postav jedno obilné pole na úroveň 5
  • Postav mlýn na úroveň 1

Odměna

Rozšíření mlýnu z úrovně 1 na úroveň 2 zdarma


Návod

Pozor: K postavení budovy mlýn je potřeba mít, alespoň jedno obilné pole na úrovni 5.

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit mlýn. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu vpravo od tržiště:

Výběr volné parcely


Po klinutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Mlýn naleznete v záložce "Surovinové". Ponalezení mlýnu v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu.

Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěný mlýn a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude mlýn dostavěný s odpočtem do ukončení stavby (toto znáte z předchozích úkolů). 

Úkol se splní až bude mlýn postavený.

Upozornění: Odměnu je potřeba vyzvedávat ve vesnici, kde je mlýn postavený na 1. úrovni. V případě, že odměnu budete vybírat ve vesnici, kde mlýn není postavený, tak odměna propadne a nebude vybrána.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne