Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Svět - Úkol 04: Ambasáda

Svět Travianu je nebezpečný, takže se musíš také bránit. Nejlepší ochranu poskytují silní spoluhráči. Postav ambasádu, abys mohl vstoupit do aliance.

Úkol

  • Postav ambasádu

Odměna

Dřevo 215 Hlína 145 Železo 195 Obilí 50


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit ambasádu. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu vlevo od hlavní budovy:

Výběr volné parcely


Po kliknutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Ambasádu naleznete v záložce "Infrastruktura". Ponalezení ambasády v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu:

Stavba Kasáren


Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěnou ambasádu a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude ambasáda dostavěná s odpočtem do ukončení stavby:

Rozestavěná ambasáda s odpočtem


Úkol se splní až ambasáda bude postavena
.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne