Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Jak může pomoci aliance, když jsem pod útoky?

Když vás napadne jiný hráč, tak vaši kolegové z aliance můžou být pro vás velká pomoc. Nicméně pokud budete chtít pomoci, nejdříve musíte dát ostatním nějak vědět, že jste pod útoky. Ne všichni sledují přehled útoků na alianci, tak si toho někteří nemusí ani všimnout. O tom, že jste pod útoky, můžete dát alianci vědět několika způsoby. Buď můžete sámi požádat nejbližší spoluhráče z aliance o pomoc nebo napsat někomu z vedení aliance (např. zakladateli), aby poslal alianci hromadnou zprávu, že potřebujete pomoc. Vaše aliance může mít taky pro tyto případy vytvořené fórum, kde se píšou žádosti o pomoc.

Jakmile informujete ostatní členy aliance, že potřebujete pomoci, tak k vám nejspíše půjde docela dost vojáků, aby odrazili útoky, které na vás chodí. Tudíž je velmi vhodné zvyšovat produkci obilí a kapacitu sýpky, aby se lépe živily jednotky, které u vás budou. Stejně tak je potřeba zvyšovat obrannou zeď kolem vaší vesnice, která zvýší účinnost jednotek v obraně.

Po útoku na vaší vesnici, když porazíte nepřítele, tak můžete na shromaždišti poslat jednotky zpět domů k vašim spoluhráčům z aliance. Před posláním jednotek domů je vhodné informovat jejich majitele, aby neumřeli jednotky hlady během zpáteční cesty.

Poznámka: V každé alianci může být jiný postup při napadení vesnic nepřítele. Takže je dobré si hned po vstupu do aliance zjistit, jak se postupuje v případě napadení.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne