Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Budovy - Infrastruktura - Obecně

Infrastruktura

Do této kategorie patří všechny budovy, které nemají nic společného s vojenskými záležitostmi. Zde stručně popíšeme budovy patřící do infrastruktury.

Radnice
V radnici se konají slavnosti. Od úrovně 1 můžete pořádat malé slavnosti a od úrovně 10 velké slavnosti. Slavnosti vám přidají kulturní body a velké slavnosti vám můžou pomoct při dobývání vesnic.

Kameník
Kameník je expert na stavby. Díky němu jsou vaše budovy odolnější a obtížněji zničitelné katapulty. Tato budova může být postavena pouze v hlavní vesnici.

Pokladnice
Pokladnici potřebujete k tomu, abyste měli kam umístit artefakt nebo stavební plán pro div světa.

Div světa
Div světa, někdy zkráceně nazývaný DS, WW nebo Div, je nezbytným požadavkem k vítězství v aktuálním herním kole. První aliance, která postaví div světa na úroveň 100, vítězí.

Hlavní budova
Hlavní budova, zkráceně nazývaný HB, je nejdůležitější budovou v Travianu. Téměř všechny budovy požadují pro svou stavbu určitou úroveň hlavní budovy. Zvýšení úrovně hlavní budovy také zrychluje stavbu všech ostatních budov i dolů. Od úrovně 10 můžete pomocí hlavní budovy bourat nepotřebné budovy.

Úkryt
Úkryt slouží ke skrytí surovin před útočníky. Nejvíce se využívají v počátcích hry, kdy nemáte dostatek jednotek, abyste se mohli úspěšně ubránit před většími útočníky.

Expanze - - Palác and Rezidence
Po nějaké době budování první vesnice přijde čas na rozšíření vašeho impéria - založení nové vesnice. Novou vesnic můžete založit pomocí osadníků. Osadníky můžete vytrénovat když budete mít volný expanzní slot. Ten získáte v paláci na úrovni 10, 15 a 20 nebo v rezidenci na úrovni 10 a 20.

Obchodování - - Tržiště and Obchodní kancelář
Velice často se vám bude stávat, že vám bude přebývat nějaká surovina a jiná bude zase naopak chybět. Můžete to vyřešit pomocí obchodování s ostatními hráči. Obchody probíhají přes tržiště. Později ve hře budete potřebovat obchodníky s větší kapacitou. Toho dosáhnete postavením obchodní kanceláře.

Ambasáda
Ambasáda je sídlo diplomatů. Umožňuje vám vstoupit do aliance (na úrovni 1) nebo si založit vlastní alianci (na úrovni 3).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne