Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Mapa - Základní informace

Normální mapa

Na mapu se dostanete kliknutím na třetí kulatou ikonu horním menu uprostřed obrazovky. Na mapě můžete vidět své okolí. Kliknete-li na jakoukoliv vesnici jiného hráče otevře se nové okno, kde vidíte dva druhy informací. V pravé části najdete informace o vlastníkovi vesnice (národ, aliance, majitel, obyvatelé) pod těmito informacemi jsou hlášení, kde jsou zobrazeny případné útoky či špehování v rámci aliance, které si můžete prohlédnout. Pohyb po mapě je možný pomocí kliknutí a držení levého tlačítka myši a současným pohybem kurzoru myši. V pravém dolní rohu obrazovky je možné také vložit souřadnice vesnice a stiskem tlačítka OK přejít přímo na konkrétní vesnici.

V případě, že jste v alianci platít toto:

V případě, že jste členem alinace tak dochází k tomu, že vesnice v okolí budou různě barevně ohraničeny. Význam barevného ohraničení je vysvětlen níže:
- Žlutá: Označení vlastních vesnic.
- Tmavě modrá: Označení vesnic, které patří členům aliance, ve které jste.
- Zelená: Označení vesnic, které patří hráčům spřátelených aliancí.
- Světle modrá: Označení vesnic, které patří hráčům aliancí, se kterými má Vaše aliance dohodu o neútočení.
- Černá: Označení vesnic, které patří hráčům, se kterými je Vaše aliance ve válce.
- Červená: Označení vesnic, které patří hráčům, se kterými nemá Vaše aliance žádný vztah.

Velká mapa (pouze při aktivaci Travian Plus)

Velkou mapu zobrazíte pomocí stejného tlačítka v menu, jako mapu normální. Velká mapa funguje stejně jako normální mapa, jen je vidět více polí.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne