Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Začátečnická ochrana

V Travianu existuje začátečnická ochrana, což znamená, že na vás určitou dobu po aktivování účtu nemůže nikdo zaútočit. Tato doba je 5 - 14 dní s možností prodloužení o 3 dny na normálních serverech a 3 dny s možností prodloužení o 3 dny na speed serverech. Na normálním serveru záleží na tom, jak dlouho po začátku serveru si aktivujete účet. Na speed serveru je začátečnická ochrana pořád stejná.

Délka trvání vaší začátečnické ochrany je napsána v Infoboxu v levé části obrazovky a v úvodní automatické zprávě, kterou dostanete po aktivaci účtu na Váš účet.

Dobu ochrany na normálním serveru si můžete také sami spočítat podle následující formule:
√(doba_běhu_serveru_v_době_vaší_registrace), přičemž minimum je 3 dny a maximum 14 dní. Na speed serveru je minimální doba ochrany po celou dobu serveru stejná a to 3 dny.

Během začátečnické ochrany není možno:

  • poslat do vaší vesnice útok, podporu nebo špehování.
  • útočit, podporovat nebo posílat špehování na vesnice cizích hráčů.
  • obchodovat se surovinami na tržišti v horším poměru než 1:1.

Během začátečnické ochrany je možno:

  • útočit na natarské vesnice a neobsazené oázy.

Začátečnickou ochranu lze před ukončením základní doby začátečnické ochrany prodloužit o další tři dny (po uplynutí základní doby již nelze začátečnickou ochranu prodloužit). Tato možnost se Vám zobrazí v Infoboxu v levé části obrazovky. V případě, že si začátečnickou ochranu prodloužíte, tak tuto volbu již nelze žádným způsobem vzít zpět, tudíž doporučujeme si pořádně rozmyslet, jestli doopravdy chcete začátečnickou ochranu prodlužovat.

POZOR!!: Tento popis je pro verzi T4.4. Pokud Vás zajímá jak funguje začátečnická ochrana ve verzi T4.2, tak si to můžete přečíst zde.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne