Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 05: Trénování jednotek

Teď je čas vytrénovat tvé první jednotky. V kasárnách můžeš zatím trénovat pouze jeden typ pěších vojáků.

Úkol

  • Postav v kasárnách dva vojáky

Odměna

Klec 1


Návod

Ve vesnici klikni na kasárny (pokud máte aktivovaný plus účet, tak můžete kliknout na  - rychlo odkazy na tabulce s názvem vesnice na pravém stromě). Na následující stránce zadejte do kolonky "Počet:" počet jednotek (pro tento úkol stačí zadat číslo 2), které chcete postavit:

Zadání jednotek na vycvičení


Doporučení: Dejte stavět dvě nejlevnější jednotky (první jednotka ve seznam v kasárnách).

Poznámka: Zelené číslo ukazuje maximální počet jednotek, na které máte suroviny. V případě, že tam máte číslo 1, tak můžete postavit pouze jednu jednotku. V tomto případě je zcela na vás jestli postavíte 1 jednotku (a zachvíli druhou) nebo počkáte až budete mít suroviny na 2 jednotky.

Zadaný počet jednotek musíte potvrdit tlačítkem Tlačítko trénovat. Tímto se začnou jednotky cvičit. Přesný čas jak dlouho bude, ještě trvat výcvik jednotek máte uvedeno v tabulce, která se objeví po potvrzení:

Jednotky ve výcviku


Úkoly se splní až obě jednotky budou vycvičeny. Neboli až je budete vidět na shromaždišti.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne