Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 04: Úroveň hrdiny

Pokaždé, když tvůj hrdina dosáhne nové úrovně, stane se silnějším. Otevři vlastnosti hrdiny a rozděl získané body mezi jednotlivé atributy dle svého uvážení.

Úkol

  • Po dosažení nové úrovně hrdiny rozděl získané body

Odměna

Dřevo 190 Hlína 250 Železo 150 Obilí 110


Návod

Klikněte na potrét hrdiny Portrét hrdiny (bublina s hvězdou znázorňuje, že hdrina dosáhnul další úrovně), který je na levém stromě. Následně si najděte v rozbalovací části "Vlastnosti" část (pokud nebude tato číst rozbalená, tak jí rozbalíte kliknutím na Tlačítko rozbalit), která slouží k rozdělení zkušenostních bodů do jednotlivých vlastností hrdiny:

Vlastnosti hrdiny


Zde kliknutím na
Tlačítko plus přidáme do zvolené vlastnosti jeden zkušenostnostní bod. Kam přidělíte 4 body za jednu novou úroveň, které máme k dispozici je zcela na vás. My jsme všechny 4 body přidali do vlasnosti "Síla", protože chceme mít nižší ztráty zdraví při absolvování výprav:

Přidělení bodů hrdinovi


Tlačítkem
Tlačítko minus přidělený bod zase uberete a můžete ho přidělit do jiné vlasnosti. Pokud už budete spokojený s rozdělenými vlastnostmi, tak vaše rozdělení potvrďte tlačítkem Tlačítko uložit změny.

Pozor: Po potvrzení rozdělení bodů už nebudete moc s rozdělenými body hýbat, takže si to před potvrzením důkladně rozmyslete, jestli to máte rozdělené dobře. Po potvrzení budete moci body přerozdělit pouze pomocí předmětu pro hrdinu "Kniha moudrostí".

Doporučení: Na začátku serveru je dobré přidělovat body do vlastností "Síla" a "Suroviny". Vlastnosti "Off-bonus" a "Deff-bonu" na začátku serveru nijak nevyužijete. Tyto vlastnosti se vyplatí až budete mít více vojáků, který budou bojovat po boku hrdiny.

Úkol splníte po potvrzení rozdělení zkušenostních bodů.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne