Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Hlavní budova

Main Building

Požadavky: žádné

V hlavní budově žijí stavitelé. Čím vyšší úroveň hlavní budovy budete mít, tím rychleji bude probíhat stavba dalších budov ve vesnici.

Když budete mít ve frontě nějaké budovy a vaše hlavní budova bude vylepšena či zničena, doba stavby budov ve frontě se nezmění.

Bourání budov
Pokud máte ve vesnici budovu, kterou už nepotřebujete, můžete nařídit stavitelům, ať ji zbourají. Na bourání budov potřebujete hlavní budovu na úrovni 10 a více. Nezapomeňte, že budovy musíte bourat postupně, úroveň po úrovni.

Pokud vám někdo při útoku zbourá hlavní budovu a zároveň jste v obilné smrti, můžete ji postavit pouze pokud máte obilná pole na úrovni 5 nebo máte hrubou produkci obilí více než 198/h.

Ceny jednotlivých úrovní a počty kulturních bodů najdete zde.
Pro kompletní tabulku s dobou stavby klikněte na tento odkaz (pro server s rychlostí 1x) nebo tento odkaz (pro server s rychlostí 3x).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne