Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Path to Pandora: konfederace

V Travian: Path to Pandora je možné uzavřít spojenecký pakt (konfederace) sestávající až ze čtyř aliancí, které musí být vzájemně propojeny. Dohody o neútočení nejsou těmito pravidly pro konfederace nijak ovlivněny.

Co to znamená?

Aliance A a aliance B se můžou stát spojenci – jedna z nich pošle žádost o spojenectví té druhé, která pak žádost přijme.

Path to Pandora: Confederacy


V tuto chvíli chce aliance A uzavřít spojenectví i s aliancí C. Zde musí být žádost o spojenectví poslána od aliance A i od aliance B, jinak ji nebude aliance C moct přijmout.

Aliance může konfederaci kdykoliv opustit. Může být také z konfederace vyhozena, pokud se na tom ostatní členové konfederace shodnou.

Je možné posílat suroviny a jednotky pouze do vesnic na vlastním účtu a do vesnic hráčů z vlastní aliance a spojeneckých aliancí.

Pokud aliance konfederaci opustí, stane se toto:

  • Nelze poslat žádné další podpory nebo suroviny. Nicméně suroviny, které už jsou na cestě, budou dodány.
  • Podpory z ostatních aliancí z konfederace nebo z aliance, která odchází, budou poslány zpět domů po 12 hodinách.
  • Podpory, které jsou stále na cestě i po uplynutí 12 hodin, budou poslány zpět domů okamžitě poté, co dosáhnou cíle.

Veřejné nabídky na tržišti jsou stále k dispozici pro všechny – pokud nezaškrtnete možnost „jen vlastní aliance“. V takovém případě budou k dispozici jen ve vlastní alianci.

Path to Pandora: Confederacy


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne